8 Şubat 2016 Pazartesi

Minimalist Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer Günü'nün yaklaştığını nerden anlarsınız?

a. Kalbim otomatik olarak pıt pıt atar.
b. Takvimime 1 hafta önceden işaretledim hediye unutmayayım diye.
c. Hatırlamaya ne hacet, her taraf zaten hediye reklamı dolu.

dıııt evet bildiğiniz. Cevap c şıkkı (ya da hepsi??)

Billboardlar, televizyon kanalları, gazetelerin özel ekleri. Hepsi ağırlıklı pırlanta olmak üzere hediye reklamı dolu.

Türk işi minimalizm'de sevginizi göstermek için pırlanta alın demeyecektim tabii ben de size farklı bir şeyler almak isterseniz diye önerilerimi cok kısa yazmak istedim.1. Konser bileti : iilla 14 Şubat'ta aşk şarkıları olmak zorunda değil tabii ki, onun sevdiği solist/ grubun biletleri satıştaysa bence harika bir hediye. Öncesinde de bir yemek yersiniz: )
2. Yemek hazırlamak: İlişki başında çok klişedir bu ama birine gerçekten sevgiyle a'dan z'ye bir sofra hazırlamak hem kadın hem de erkek için bence sofraya oturan için mutluluk verici
3. Masaj seansı almak: En sevdiğim, bana tüm özel günlerde masaj hediye etseler keşke, e siz tabii bu özelde çift terapisi alın tabii
4. Karbonayakizini notrlemek: bu da hem minimalist hem de çevreci sınıfında yer alıyor. Linke tıklayarak bu konuda detaylı yazdığım yazıyı da okuyabilirsiniz.

Bunlar sizi kesmez illa ki elle tutulur bir şey istiyorum derseniz de sevgili arkadaşım Deniz'e yönlendiririm sizi. o da 23 cool fikirle geliyor karşınıza. Okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 yorum:

  1. Cok guzel oneriler, sevgililer gununu kutlamiyoruz, ama yine de okuyunca icimden ozel bir sey yapmak geldi.

    YanıtlaSil